SZKOŁA
ŻYCIE SZKOŁY
DZIENNIK
BIP
ENGLISH VERSION





     
GRONO PEDAGOGICZNE, WYCHOWAWCY
Nazwisko i imię         Przedmiot
Bazylko-Baran Agata (AB)         Podstawy przedsiębiorczości
Bechta Renata         Wychowawca w internacie
Białek Beata (BB)         Język angielski
Chlebek Paweł (PC) www         Snycerstwo
Chłopik Anna (AC)         Matematyka
Cichoń Gabriela         Wychowawca w internacie
Dawidziak Radomir (RD)         Kowalstwo artystyczne i metaloplastyka
Dąbrowska Aneta (AD)         Biologia, chemia
Drzał Bogusława (BD)         Historia, wos
Dworak Danuta (DD)         Historia, wos
Garbaczewski Jacek (GJ)         Projektowanie graficzne
Głuchowicz Iwona (IK)         Historia sztuki
Godzień Gabriela (IK)         Wychowawca w internacie
Górska Ewelina (EB)         Matematyka, informatyka
Hass-Brzuzan Anna (AH)         Rzeźba, ceramika artystyczna
Hubert Barbara (HB) www         Rysunek i malarstwo
Jodko Jan (JJ)         Projektowanie graficzne
Kajda Zenobiusz (KJ)         Fizyka, informatyka
Kluz Agnieszka         Pedagog szkolny
Kołodziej-Bartuzel Barbara (K)         Język francuski
Konieczny Barbara (BK)         Język angielski
Korzec Andrzej (KA) www         Rysunek i malarstwo
Korzec Anna         Wychowawca w internacie
Krawiec Jan (KR)         Projektowanie graficzne
Kruk Ryszard         
Krupa Bożena (KB)         Aranżacja wnętrz
Kuchniak Leszek (LK)         Snycerstwo
Łańcucki Sebastian (SŁ)         Historia sztuki
Łuka Iwona (ŁU)         Geografia
Martowska-Topór Aneta (AM)         Rysunek i malarstwo
Nałęcz Kazimierz (KN)         Snycerstwo
Obirek Joanna (OJ)         Język polski
Ochalik Blanka (BO)         Projektowanie graficzne
Olearka Paweł (PO)         Podstawy fotografii i filmu
Oliwiński Lucjan (LO)         Fizyka, matematyka
Pacześniak Rafał (RP)         Rysunek i malarstwo
Pajda Beata (BP)         Wychowanie fizyczne, techn. informacyjna
s. Paluch Dominika         Religia
Parys Barbara         Wychowawca w internacie
Płoszaj-Kloc Katarzyna (KP)         Język polski
Prajsnar Sławomir (SP)         Rzeźba
Prokop Natasza (NP)         Język polski
Rogala Beata (RO)         Język angielski
Róg Jarosław         Metaloplastyka
Rusinek Mirosław (RU)         Rysunek i malarstwo
Rut Marcin (MR)         Kowalstwo artystyczne i metaloplastyka
Samagalski Tomasz (TS)         Wychowanie fizyczne
Sandecka Katarzyna         Aranżacja wnętrz
Sienkiewicz Damian (SD)         Projektowanie graficzne
ks. Sikora Franciszek (FS)         Religia
Sowa Anna         Pracownik biblioteki
Szach Ewa         
Szalacha Dorota (DS)         Kierownik internatu
Sztefko-Drozd Agata (AS)         Język niemiecki
Tittinger Katarzyna (KT)         Wychowanie fizyczne
Tohl Monika (TM)         Ceramika artystyczna
Tokarz Beata (BT)         Aranżacja wnętrz
Tomczak Jakub (JT) www         Kowalstwo artystyczne i metaloplastyka
Topór Bogdan (TB)         Rzeźba
Walat Władysław (WŁ)         Kowalstwo artystyczne i metaloplastyka
Wiśniewski Waldemar (WI)         Aranżacja wnętrz
Włodarczyk-Rułka Agnieszka (AW)         Projektowanie graficzne
Wojtowicz Krzysztof (KW)         Podstawy projektowania
Wróbel Ewa (EW)         Ceramika artystyczna



WYCHOWAWCY KLAS ROK SZKOLNY 2018/2019
III OSSP               Ewa Wróbel
IV OSSP               Joanna Obirek
V OSSP               Barbara Konieczny
VI OSSP               Bogdan Topór
I A LP               Beata Białek
I B LP               Tomasz Samagalski
II A LP               Agata Sztefko-Drozd
II B LP               Anna Chłopik
III A LP               Beata Pajda
III B LP               Bożena Krupa
IV A LP               Jacek Garbaczewski
IV B LP               Paweł Chlebek


© 2009  Copyright by ZSP